Haber

Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu merak edilen görüşmeden böyle çıktı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Ankara’nın Çankaya ilçesinde bir araya geldi. Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu arasında Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen basına kapalı görüşme yaklaşık 2 saat sürdü.

Gazetecilere el salladılar

Toplantının ardından tesislerden çıkarken basın mensuplarına el sallayan Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu, gazetecilere herhangi bir açıklama yapmadı. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen tarafından uğurlanan Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu, farklı araçlarla tesislerden ayrıldı. Fotoğraf karelerinde güldüğü gözlemlenen çiftin görüntüde asık suratlı olması ve İmamoğlu’nun Kılıçdaroğlu’nun aracına bindikten sonraki hali dikkatlerden kaçmadı.

İKİLİNİN ORTASINDA SOĞUK RÜZGARLAR ESİYOR

İBB Lideri İmamoğlu, seçimlerden kısa bir süre sonra yayınladığı bir görselle ‘değişim’ açıklaması yapmıştı. İmamoğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Sadece ben değil, toplum değişim istiyor. Bu yolda kulak tıkayarak yürümek mümkün değil. Herkesin ne istediğini anlamak şart” ifadelerini kullanmıştı. . Onları görmeliyiz.”

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise istifa davetlerine kulak asmayarak katıldığı canlı yayında İmamoğlu isterse aday olabileceğini belirterek, İstanbul gibi bir şehri kaybetmemeleri gerektiğini vurgulayarak “mantıklı düşündüklerini” vurguladı. ” ve birinci önceliklerinin İstanbul olduğunu.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, partisinin dün Meclis’te yaptığı kümelenme toplantısında yaptığı konuşmada değişimin önünü açacağını belirterek, “Gemiyi güvenli bir şekilde limana götürmek kaptanın görevidir. Herkes bilmeli ki kaptan olarak, Gemiyi sağ salim alacağım.”

altinekinajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu